Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 2017.Жов.21, 18:29

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 5 » Кусайко Богдан – срібний призер Чемпіонату області
10:56
Кусайко Богдан – срібний призер Чемпіонату області

Одним з основних змагань з техніки  пішохідного туризму є Чемпіонат області серед учнівської молоді з техніки пішохідного туризму в приміщенні. Тому всі команди ретельно готуються до цих змагань.

Заключні змагання зі спортивного туризму цього року проходили в с.Розсошенці Полтавського району. На 21-й Чемпіонат області з техніки пішохідного туризму в приміщенні  прибуло 167 юних спортсменів у складі 16-ти команд.

Відкриваючи змагання, директор обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісар С.В. наголосив, що головне завдання Чемпіонату – це пропаганда і популяризація туризму серед учнівської молоді, удосконалення технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів, визначення найсильніших команд та учасників, сприяння підвищення безпеки змагань під час спортивних походів.

В змаганнях взяла участь і команда Кобеляцького району, яка складалася з учнів  Бутенківської зош (тренер Кордіяк І.К.).  За підсумками змагань наша команда зайняла почесне третє місце серед учасників середньої вікової групи. Кращі результати серед учасників цієї групи показали Талдикіна Наталія (5 місце серед дівчат) та Стрюк Максим (8 - серед хлопців).

А найкращим серед учасників Кобеляцької команди став Кусайко Богдан, який змагався у старшій віковій групі і подолав дистанцію «Смуга перешкод» за 19 хвилин 13 секунд, поступившись лише дві секунди чемпіону області, кандидату в майстри спорту України Костюку Богдану із Лубен.

Щиро вітаємо Кусайка Богдана із срібною нагородою та бажаємо впевнених перемог на наступних змаганнях.

На фото Кусайко Богдан із нагородами, які він завоював на Кубку України з пішохідного туризму у Закарпатті.

Переглядів: 105 | Додав: Sk8erBoy | Рейтинг: 0.0/0