Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 2017.Жов.21, 18:31

Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 21 » ДЮСШ інформує
13:29
ДЮСШ інформує

16 грудня 2016 року команда юнаків 2006 р.н. взяла участь у обласному турнірі з міні-футболу, присвяченого пам’яті ветерана полтавського футболу І.І. Горпинко. Змагання проходили в м. Полтаві в спорткомплексі «ПЗМС», в яких взяло участь 8 команд, розділених на дві групи. Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер С.Калитка) виграла у команди ДЮСШ Лубенського району 5:0, з командою ДЮСШ Горпинко зіграли 2:2 та з командою ДЮФШ Ворскла виграли 3:1. За різницею забитих та пропущених м’ячів наші хлопці посіли друге місце у своїй групі. У  грі за 3 місце програли гадяцьким юнакам 1:0 і посіли 4 місце.

16-18 грудня  в спортивному комплексі Кобеляцької ДЮСШ пройшов відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу команд дівчат 2000-2001 р.н. У змаганнях взяло участь 8 команд, які були розділені на дві групи. Кобеляцька ДЮСШ приймала участь двома командами «Лідер-1»( тренер Р.Сабіров) та «Лідер-2» ( тренер В. Савченко)  смт. Білики. Дівчата команди «Лідер-1» у своїй групі зіграли 6:2 із командою ДЮСШ ім. Бутовського з м. Полтави, 5:1 виграли у команди «Майстри м’яча» з м. Харкова та 10:1 виграли у команди «Збірна Херсонської області».У своїй групі кобеляцькі дівчата посіли 1 місце і вийшли у фінал. Команда «Лідер-2» у своїй групі 10:4 виграли  у команди ДЮСШ Прилуки, 3:4 програли команді «КДЮСШ – 8» м. Харків, 2:12 програли команді «IMS – 3 Багіра ДЮСШ» м. Лиман Донецької області. Білицькі дівчата у своїй групі посіли 3 місце. Всього було чотири групи і до фіналу вийшли по дві кращих команди з групи.

16 грудня у смт. Царичанка відбувся міжобласний турнір з волейболу команд юнаків у якому взяли участь команди з м. Полтави, Царичанська ДЮСШ та юнаки Кобеляцької ДЮСШ (тренер В.Мега)  . Кобеляцькі волейболісти вигравши  у команди ДЮСШ Царичанка 3:2 та полтавських волейболістів з рахунком 3:2, посіли 1 місце.

17 грудня команда юнаків Кобеляцької ДЮСШ взяла участь  у  відкритому чемпіонаті Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК з пауерліфтингу, який проходив в м. Полтаві. Песиголовець Вячеслав ( тренер Р.Горбенко )  став срібним призером змагань.

Переглядів: 68 | Додав: Sk8erBoy | Рейтинг: 0.0/0