Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 2017.Жов.21, 18:36

Користувачів: 0
Головна » 2017 » Січень » 6 » ДЮСШ інформує
09:00
ДЮСШ інформує

04 січня 2017 року в спортивних залах Кобеляцької ДЮСШ та Кобеляцької ЗОШ №2  пройшли зональні змагання з баскетболу команд юнаків та дівчат  в залік обласної Спартакіади школярів. У змаганнях взяло участь 4 команди юнаків та 3 команди дівчат. Кобеляцький район представляли команда юнаків Бутенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель М.Мигуля) та команда дівчат Дашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель В.Теркун). Юнаки Кобеляцького району програли команді з м. Горішні Плавні з рахунком 26:24 та виграли у юнаків Козельщанського району 23:9 і посіли третє місце. Дівчата вигравши у команди Козельщанського району з рахунком 32:6 та у новосанжарських баскетболісток 18:12 посіли перше місце і вийшли у фінал обласної Спартакіади школярів.

Переглядів: 49 | Додав: Sk8erBoy | Рейтинг: 0.0/0