Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 2017.Лис.23, 16:02

Користувачів: 0
Головна » 2017 » Лютий » 27 » ДЮСШ інформує
09:17
ДЮСШ інформує

22 лютого в м. Полтаві пройшли фінальні змагання ДЮФЛ області з футзалу команд юнаків 2003 р.н. У змаганнях взяло участь 6 команд, які були поділені на дві групи. Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер В.Білорибець)  у своїй групі виграла у команди ДЮСШ Миргород з рахунком 7:0 та 3:1 виграла у команди КЗПДЮСШ «Молодь-2016». Зайнявши 1 місце у своїй групі, наші юнаки вийшли до фіналу де змагалися із командою ФК «Фламінго» Горішні Плавні. Вигравши з рахунком 4:0,  команда «Лідер» стала переможцем цих змагань.

23 лютого в спортивному залі Кобеляцької ДЮСШ пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед учнів 5-х класів. У змаганнях взяло участь 5 команд. Кобеляцький район представляла команда юнаків 5-х класів Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель О.Золотухін). Ігри проходили по коловій системі. Юнаки Кобеляцької ЗОШ №2 посіли 1 місце, вигравши у однолітків з Кременчуцького району 7:1, Лохвицького району 6:1, Чутівського району 6:0 та зігравши 1:1 з юнаками   Чорнухівського району.

Переглядів: 48 | Додав: Sk8erBoy | Рейтинг: 0.0/0